KUBIS 77 Evo

Kubis 74

S rodinným domem KUBIS 77 Evo šetříte. Je totiž navržený pro program Nová zelená úsporám a můžete získat dotaci* 300 000 Kč. A tím Vaše šetření nekončí. KUBIS 77 je energeticky efektivní, a tak jsou náklady na jeho provoz opravdu minimální. Máme pro Vás připravené 2 varianty domu - základní a rozšířenou, kdy je v přízemí pokoj navíc.
* Dům splní dotační titul při orientaci světových stran dle půdorysu.

Schémata a půdorysy

Nenapádný KUBIS 77 Evo má dvě podlaží a svoje místo si najde na každém typu pozemku. Svou zastavěnou plochou totiž nezabere mnoho místa - jen necelých 81 m2. Proto je vhodný i na menší, například městské parcely. Abyste dosáhli na dotaci ve výši 300 000 Kč ze státního dotačního programu Nová zelená úsporám, je nutné orientovat dům na světové strany podle půdorysu.

pohled přední
Přízemí Patro
přízemí patro
přízemí_pokoj příplatková varianta

Parametry domu

Dřevostavba KUBIS 77 Evo bude naprosto vyhovovat čtyřčlenné rodině. Můžete zvolit příplatkovou variantu domu vhodnou i pro pětičlennou rodinu. Od základní varianty se liší tím, že má v přízemí pokoj navíc, který využijete třeba jako ložnici, a koupelnu (u základní varianty je v přízemí pouze toaleta). KUBIS 77 Evo má již ve standardu předokenní žaluzie, které chrání interiér před přehříváním. Dům je vytápěn elektrickými konvektory a topnými rohožemi, které jsou řízené regulací Siemens.

Celkem
Zastavěná plocha   80,41 m2
Podlahová plocha přízemí 63,48 m2
Podlahová plocha podkroví59,36 m2
Rozměry domu9,44 x 8,54 m
Sklon střechy30°


© 2019, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑