Moderní bungalov Largo 122

29.10.2018 11:58

Largo 122

Dřevostavby RD Rýmařov jsou skutečně ověřenou značkou. Své o tom ví i Karel se Sylvou, kteří se po osmnácti letech rozhodli jít do stavby opět se stejnou firmou - RD Rýmařov. Pojďme se podívat na to, jak se žije lidem v našich domech a proč by spolupráci doporučili i svým známým.

Manželé se téměř po osmnácti letech rozhodli, že Praha už jim začíná být příliš rušná. Zatoužili tedy po klidnější lokalitě a rozhodli se vybudovat nový domov na Hořovicku. Věděli, co chtějí. S dosavadním domem byli totiž spokojení, a navíc po letech užívání zjistili, co by šlo udělat lépe.

Byli si například jistí, že tentokrát chtějí dům bez schodů. Proto si zvolili LARGO 122, do kterého chtěli zapracovat několik úprav. S jasnou představou se vydali do obchodního centra RD Rýmařov na Praze 4 a k jejich příjemnému překvapení tam byli stejní lidé, se kterými stavbu zajišťovali v minulosti. „RD Rýmařov byl perfektní před 18 lety i teď,“ říká Karel.

Od nákresu na svačinovém pytlíku po zabydlení, a to bez komplikací


Luxusní prostor pro terasu

Od prvotního nákresu u kávy s rýmařovským technikem to vypadalo na dobrou spolupráci. Ačkoliv je proces specifikace návrhu pro budoucí majitele velmi náročná záležitost s rýmařovským inženýrem, se vše zvládlo v klidu, a dokonce s úsměvem. „Byl vtipný a trpělivý, takže na to rádi vzpomínáme,“ pochvaluje si paní Sylva.

Takto vypadá kuchyně na míru

Problematickým se ukázal výběr pozemku. Stavebníci ho dokonce označili za „modrou sjezdovku“. Trval jsem ale na svém. A pak už se jen bagrovalo a bagrovalo. Pořádně jsme se zakousli do svahu, postavili opěrnou zeď a šlo to," pyšní se Karel.

I samotná stavba se obešla zcela bez problémů a v termínu dle domluvy. Během prvního roku bydlení navíc reklamovali několik drobností, které firma vyřešila ke spokojenosti majitelů.

„Máme velkou radost, že se náš dům umístil na 2. a 3. místě u čtenářů v anketě Dům roku. Stálo to spoustu peněz, času a energie. Je skvělé, že se dům líbí i jiným,“ shodují se majitelé.

Takto vypadá luxusní řešení interiéru v Largo 122. Inspirujte se

V novém domě je navíc vířivka, prostorná šatna i spoust dalších vychytávek. Praktické je například to, že dům není poschoďový. Za to má zastřešenou terasu a přímé propojení s garáží. A mezi další vylepšení patří vytápění čerpadlem(vzduch/voda) v kombinaci s teplovodním podlahovým topením. Majitelé využili rovněž nabídky na spolupráci s firmou Lamont, která vyrábí kuchyně na míru. A díky tomu jim přátelé toto elegantní řešení srdce domova dodnes závidí.

Koupelna v domě Largo 122 Místo pro relax v domě Largo 122 Ložnice v domě Largo 122


© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑