Architektonické doplňky dřevostavbám na míru

10.12.2018 14:57

Jaké architektonické prvky nabízíme vaší dřevostavbě?

Co kus, to originál. Většina z nás si nepřeje chodit oblékaná jako každý druhý. I oblečení z konfekce rádi ozvláštníme zajímavým detailem, který nás odliší od ostatních. Tak proč by tomu mělo být jinak v oblasti bydlení.

Sako do práce si koupíte v životě mnohokrát a budete jej střídat s dalšími, u rodinného domu už je to jiná. Ukažte vlastní vkus, dejte do svého bydlení něco ze sebe!

Záleží jen na Vás

Neumíte si představit ráno bez horké kávy vypité na balkoně? Milujete večerní pohled na hvězdnou oblohu přímo z peřin? Jděte do toho, vytvořte si dům přesně podle svých představ. Žít v něm budete Vy, tak se podle toho nestyďte zařídit.

S RD Rýmařov si naštěstí každý přijde na své. Naše typové domy mají převážně jednoduché půdorysy, které Vám umožňují individuální doplnění o nejrůznější architektonické prvky. Preferujeme praktické architektonické prvky, jako jsou například střešní vikýře, které dodají interiéru více světla. Každý projekt typového domu lze upravit podle Vašeho přání. Nejdůležitější pro nás je, abyste se v novém domově cítili co nejlépe.

Znáte nejoblíbenější architektonické prvky současnosti?

LARGO 122

Pokud máte rádi arkýře, vikýře a balkony, jsou pro Vás ideální typové domy NOVA a SOLO, ke kterým se architektonické prvky vyloženě hodí. Připravili jsme pro Vás přehledné vizualizace všech prvků, které dům zkrášlí, zútulní a některé z nich Vám dokonce poskytnou nějaký ten prostor navíc.

  • Vikýře jsou nadstřešní konstrukce, do kterých se vsazují okna. Jedná se o poměrně výrazný architektonický prvek. Pokud si v podkroví nepřejete klasická střešní okna, jsou vikýře ideálním řešením. Prosvětlují a větrají pokoj a okna jsou lépe přístupná.

  • Arkýř je v podstatě výstupek, který vyčnívá z budovy. Výhodou je, že s ním získáte více prostoru, a navíc umožňuje větší rozhled než z klasického okna ve stěně. Arkýř může sloužit také jako podpěra pro balkon.
  • Chcete být v suchu, až budete v dešti lovit klíče od vchodových dveří v tašce? Nebo dojít suchou nohou do garáže? Jednoduchým řešením je prodloužení střechy. Náš statik spočítá, o kolik centimetrů můžeme střechu prodloužit, aniž by potřebovala podpěru.

Jsou to vikýř, arkýř a prodloužená střecha

Dům SOLO a arkýř Dům NOVA s vikýřem Prodloužená střecha

Garáž, garážové stání nebo dřevěná fasáda

Za doplňky domu můžeme považovat i garáž nebo garážové stání. Každý náš typový dům umožňuje rozšíření o tuto praktickou část, která neslouží jen jako stáj pro Vašeho čtyřkolového mazlíčka, ale i jako dílna nebo sklad. K domům KUBIS si zase majitelé vybírají velmi elegantní a nadčasovou dřevěnou fasádu, třeba jako Andrea a Martin. Je zkrátka jenom na Vás, které architektonické prvky si pro svůj dům vyberete. My se Vám rádi přizpůsobíme!© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑